Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, odznaka patriotyczna na pamiątkę 100. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917 r.
157909
Aw: Popiersie Kościuszki, wokoło napis W SETNĄ ROCZNICĘ Z... | I- |
90 zł szac. 100 zł 371 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
158323
medal alegoryczny, sygnowany LOOS, Aw: kobieta w ozdobnej... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 227 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 164-182
158230
Aw: Popiersie córki cesarza w prawo, LVCILLAE AVG ANTONIN... | II-/III+ |
95 zł szac. 150 zł 154 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 222-235
158269
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA MAMAEA AVG; Rw: J... | III- |
95 zł szac. 80 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-201
158261
Aw: Głowa cesarza w prawo, SEVERVS AVG PART MAX; Rw: Prov... | III/III+ |
100 zł szac. 100 zł 133 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202-205
158231
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, PLAVTILLA AVGVSTA; Rw: ... | III/III- |
100 zł szac. 80 zł 417 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar, ok. 973-1002
157328
Aw: krzyż z kulkami w kątach, ODDO + (M)PAVG, Rw: napis S... | III+ |
100 zł szac. 60 zł 176 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Węgry, denar
158003
Aw: Długi krzyż z centralnym kółkiem i kulkami w kątach; ... | I- |
100 zł szac. 150 zł 191 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, lot 4 sztuki półgroszy, 1559, 1560, 1561, 1562
157973
| III |
100 zł szac. 150 zł 147 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Odznaka PMS (Polska Macierz Szkolna) 1919
157910
Aw: Kobieta z książką krocząca w prawo, w tle budynki, ko... | II+ |
100 zł szac. 100 zł 492 wyświetleń |
2 | zakończona |