Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, odznaka patriotyczna na pamiątkę 100. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917 r.
Polska, odznaka patriotyczna na pamiątkę 100. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917 r.
157909
Aw: Popiersie Kościuszki, wokoło napis W SETNĄ ROCZNICĘ Z...
I-

90 zł

szac. 100 zł

371 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
158323
medal alegoryczny, sygnowany LOOS, Aw: kobieta w ozdobnej...
III+

90 zł

szac. 150 zł

227 wyświetleń

1 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 164-182
Cesarstwo Rzymskie, denar, 164-182
158230
Aw: Popiersie córki cesarza w prawo, LVCILLAE AVG ANTONIN...
II-/III+

95 zł

szac. 150 zł

154 wyświetleń

2 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 222-235
Cesarstwo Rzymskie, denar, 222-235
158269
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA MAMAEA AVG; Rw: J...
III-

95 zł

szac. 80 zł

138 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-201
Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-201
158261
Aw: Głowa cesarza w prawo, SEVERVS AVG PART MAX; Rw: Prov...
III/III+

100 zł

szac. 100 zł

133 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202-205
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202-205
158231
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, PLAVTILLA AVGVSTA; Rw: ...
III/III-

100 zł

szac. 80 zł

417 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar, ok. 973-1002
Niemcy, denar, ok. 973-1002
157328
Aw: krzyż z kulkami w kątach, ODDO + (M)PAVG, Rw: napis S...
III+

100 zł

szac. 60 zł

176 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, denar
Węgry, denar
158003
Aw: Długi krzyż z centralnym kółkiem i kulkami w kątach; ...
I-

100 zł

szac. 150 zł

191 wyświetleń

3 zakończona
Polska, lot 4 sztuki półgroszy, 1559, 1560, 1561, 1562
Polska, lot 4 sztuki półgroszy, 1559, 1560, 1561, 1562
157973
III

100 zł

szac. 150 zł

147 wyświetleń

3 zakończona
Polska, Odznaka PMS (Polska Macierz Szkolna) 1919
Polska, Odznaka PMS (Polska Macierz Szkolna) 1919
157910
Aw: Kobieta z książką krocząca w prawo, w tle budynki, ko...
II+

100 zł

szac. 100 zł

492 wyświetleń

2 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.