Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 391 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na uczczenie zasług lekarskich pioniera wychowania fizycznego w Pols..
157891
medal na uczczenie zasług lekarskich pioniera wychowania ... | I- |
270 zł szac. 150 zł 195 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914
157892
medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma r... | II- |
250 zł szac. 100 zł 577 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, GMACHY MENNICY 1766-1994, 1994
157921
trzy częściowy medal w kapslu autorstwa Andrzeja i Rousan... | I |
210 zł szac. 120 zł 821 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, plakieta z 1926 r. autorstwa S.R. Koźbielewskiego, wykonana w Mennicy Wars..
158220
plakieta z 1926 r. autorstwa S.R. Koźbielewskiego, wykona... | I |
1 050 zł szac. 750 zł 702 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, 10 rubli, 1775
158722
pod popiersiem СПБ | III |
8 800 zł szac. 12 500 zł 753 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, 10 rubli, 1903 AP
157639
| II- |
1 350 zł szac. 1 500 zł 256 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, 5 rubli, 1898 АГ
68826
| I |
740 zł szac. 850 zł 243 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, 5 rubli, 1903 AP
68836
| I |
720 zł szac. 850 zł 215 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, czerwoniec, 1975
157649
| I |
1 250 zł szac. 1 400 zł 311 wyświetleń |
5 | zakończona |