Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649
158314
żeton wybity z okazji zawarcia związku małżeńskiego przez... | III+ |
210 zł szac. 150 zł 169 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803
158313
sygnowany (F DESNOFERS) żeton w kształcie ośmiokąta, Aw: ... | II |
— start 120 zł 356 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.
158312
medal autorstwa Wolfa Milicza, Aw: Biblijna scena, Dawid ... | III- |
185 zł szac. 250 zł 372 wyświetleń |
4 | zakończona |