Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal - Jan Matejko
157899
medal autorstwa rytownika Schindlera z 1883 r., Aw: W wie... | II+ |
270 zł szac. 300 zł 345 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Artur Grottger (malarz, ilustrator, rysownik)
157896
medal wybity w 1880 r nakładem M. Kurnatowskiego z okazji... | I- |
260 zł szac. 250 zł 557 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 395 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317
47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorst... | II |
260 zł szac. 250 zł 272 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
158127
medal sygnowany I L OEXLEIN F, wybity w 1747 roku z okazj... | III+ |
960 zł szac. 1 600 zł 317 wyświetleń |
1 | zakończona |