Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smoleńskiej, Aw: Świę..
158327
niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smol... | II/II+ |
350 zł szac. 300 zł 429 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospod..
158222
Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. T... | I- |
500 zł szac. 700 zł 409 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317
47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorst... | II |
260 zł szac. 250 zł 270 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Józef Ignacy Kraszewski
157893
medal sygnowany J. Schwerdner wybity dla uczczenia śmierc... | I- |
270 zł szac. 100 zł 415 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 394 wyświetleń |
6 | zakończona |