Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorał..
157919
Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji... | I- |
185 zł szac. 300 zł 316 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Słowiańska Wystawa Fotograficzna w Wieliczce w 1903 r
157900
niesygnowany, Aw: Kobieta siedząca na ziemi obok aparatu ... | II+ |
840 zł szac. 800 zł 286 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1915
158322
medal wykonany przez A. Hummela, upamiętniający wkroczeni... | II+ |
180 zł szac. 250 zł 392 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal, 1882
158628
medal z Wystawy Wszechrosyjskiej w Moskwie 1882 r, Aw: Me... | II-/III+ |
125 zł szac. 200 zł 245 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869 r,..
158221
medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litw... | III+ |
540 zł szac. 600 zł 315 wyświetleń |
3 | zakończona | |
158219
medal nagrodowy z 1887 r. wykonany przez Wilhelma lub Ant... | III |
310 zł szac. 300 zł 273 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 445 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649
158314
żeton wybity z okazji zawarcia związku małżeńskiego przez... | III+ |
210 zł szac. 150 zł 168 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1785
158321
medal wybity w 1785 roku z powodu śmierci Juliusza Leopol... | III+/II- |
310 zł szac. 300 zł 207 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal
158629
Medal z uszkiem za wojnę 1812 roku | III+ |
520 zł szac. 200 zł 382 wyświetleń |
3 | zakończona |