Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869 r,..
158221
medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litw... | III+ |
540 zł szac. 600 zł 319 wyświetleń |
3 | zakończona | |
158219
medal nagrodowy z 1887 r. wykonany przez Wilhelma lub Ant... | III |
310 zł szac. 300 zł 278 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
158127
medal sygnowany I L OEXLEIN F, wybity w 1747 roku z okazj... | III+ |
960 zł szac. 1 600 zł 317 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, GMACHY MENNICY 1766-1994, 1994
157921
trzy częściowy medal w kapslu autorstwa Andrzeja i Rousan... | I |
210 zł szac. 120 zł 831 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA URODZIN ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, 1912
157920
sygnowany medal autorstwa Jana Raszki, Aw: Popiersie poet... | II+ |
420 zł szac. 400 zł 265 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorał..
157919
Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji... | I- |
185 zł szac. 300 zł 324 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego ..
157918
medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego p... | II+ |
720 zł szac. 300 zł 395 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal SETNA ROCZNICA ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1917, 1917
157917
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Popiersie en fa... | II+ |
115 zł szac. 120 zł 655 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 457 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
157901
sygnowany J.KNEDLER, Aw: Popiersie w prawo i napis TADEUS... | II/II+ |
120 zł szac. 200 zł 659 wyświetleń |
1 | zakończona |