Polska, plakieta IV Sartakiady PW, 1963

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:47:40
157925
Opis: Polska - XX w., plakieta IV Sartakiady PW, 1963, Warszawska Syrenka, poniżej napis MISTRZOWI IV SPARTAKIADY PW W-WA 1963
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 96 x 63 mm 255.9 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 271

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł