Polska, plakieta prymasa Królestwa Polskiego Jana Pawła Woronicza, 1852

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:46:00
157929
Opis: Polska - XIX w., plakieta prymasa Królestwa Polskiego Jana Pawła Woronicza, 1852, sygnowany przez Antoniego Henryka Stattlera; Głowa duchownego w lewo, za nią napis JAN PAWEŁ WORONICZ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 173 mm, brąz 778.7 g, późniesza powtórka odlewu

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 201

1)  290 zł
2)  280 zł