Polska, plakieta z okazji 100 rocznicy urodzin Adama Mickiewicza

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:45:20
157928
Opis: Polska - XIX w., plakieta z okazji 100 rocznicy urodzin Adama Mickiewicza, Głowa wieszcza w prawo i napis 1798-1898 ADAM MICKIEWICZ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 192 mm mosiądz 692.8 g

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 273

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  360 zł