Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803

Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 22:40:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:40:40
158313
Opis: Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803, sygnowany (F DESNOFERS) żeton w kształcie ośmiokąta, Aw: Statek w tarczy, nad nim fragment muru obronnego z wieżami (podobny do herbu Paryża), poniżej skrzyżowane rogi obfitości, Rw: napis w 7 wierszach, CHAMBRE DE COMMERCE DE PARIS INSTITUÉE LE 25 FÉVRIER 1803, dookoła ozdobny wieniec
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36 mm, 19.75 g

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 352