Dania, medal zaślubinowy, 1790

Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 22:40:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:40:20
158319
Opis: Dania - Fryderyk VI 1808-1839, medal zaślubinowy, 1790, sygnowany medal zaślubinowy wybity na okoliczność zawarcia małżeństwa przez księcia Danii Fryderyka VI Oldenburga (późniejszego króla) z Marią Zofią Hessen-Kassel, Aw: monogram w koronie, HANS AVKOM BLIVE EVINDELIG OG HANS THRONE SAA LAENGE SOM SOLE, powyżej FORM D 31 IUL, Rw: ozdobna waga z monogramem króla Krystiana VII, PSALMEN 72 VERSET 12, w odcinku data zawarcia małżeństwa, FOD D 28 IAN 1768
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 11.06 g, 31 mm

Cena wywoławcza: 700 zł
Cena szacunkowa: 1 150 zł
Ilość odsłon: 260