Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:26:00
158315
Opis: Polska - XIX wiek, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan klęczący na skale udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, nad nimi Gołębica, znak Ducha Świetego, Rw: u góry w otoku napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec, w środku dedykacja DLA MATEUSZA TALKOWSKIEGO OD P KLIS? 21 LISTOPADA 1855 R
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.31 g, 37 mm

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 380

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  155 zł
6)  100 zł