Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:25:40
158317
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło SIGISMVND D G REX SVEC ET POL, Rw: Napis w 12 wierszach 47 f / NAT 1566 / C 1594 / QVOD PONTIF / DOCTORIBVS / ET EXTERNO MILITE / PVBLICAM TVRBARET / TRANQVILLITATEM / A CAROLO DVCE SVDERM / CONSENT CIVIBVS / EXCLVSVS / M 1632
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 32 mm, 14.45 g
Literatura: Raczyński 86, H.-Cz. 1662 (ale w srebrze)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 266

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  185 zł
5)  150 zł