pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 23-04-2018 18:00
Zakończenie: 03-05-2018 20:30 ÷ 22:55
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, zestaw 2 asygnat:
Francja, zestaw 2 asygnat:
157829
na 50 soli 4.01.1793 i na 10 liwrów 24.10.1792
II/III

85 zł

szac. 120 zł

205 wyświetleń

3 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 20 dolarów, lata 60 XIX wieku
157834
seria A, bez numeracji, druk niewypełniony - blanco

150 zł

szac. 150 zł

652 wyświetleń

3 zakończona
Niderlandy, 10 guldenów, 1877
Niderlandy, 10 guldenów, 1877
157678
I/I-

920 zł

szac. 900 zł

199 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, 15 rubli, 1897
Rosja, 15 rubli, 1897
157631

2 500 zł

szac. 2 600 zł

202 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, czerwoniec, 1975
Rosja, czerwoniec, 1975
157647

1 250 zł

szac. 1 400 zł

143 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, czerwoniec, 1976
Rosja, czerwoniec, 1976
157651
I/I-

1 250 zł

szac. 1 400 zł

158 wyświetleń

3 zakończona
Niderlandy, denar, ok. 1050
Niderlandy, denar, ok. 1050
153914

105 zł

szac. 150 zł

151 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, halerz, druga ćwierć XIII w.
157991

165 zł

szac. 150 zł

210 wyświetleń

3 zakończona
Śląsk, halerz, 1420-1423
Śląsk, halerz, 1420-1423
157865

85 zł

szac. 100 zł

177 wyświetleń

3 zakończona
Polska, grosz na stopę litewską, 1559
157992
końcówki napisów LIT / LITVA

800 zł

szac. 1 250 zł

406 wyświetleń

3 zakończona