Austria, 20 heller, 1918

Rozpoczęcie: 23-04-2018 18:00
Zakończenie: 03-05-2018 22:23:40
Austria, 20 heller, 1918

Austria, 20 heller, 1918

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 22:23:40
156790
Opis: Austria - I Republika 1918-1938, 20 heller, 1918, Wiedeń
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: żelazo, patyna, pięknie zachowane
Literatura: Herinek 983

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 429