Austria, zestaw 3 x 1 korona, 1912, 1913, 1914

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 22:20:20
205664
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, zestaw 3 x 1 korona, 1912, 1913, 1914, Wiedeń
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem trzy sztuki, monety w ładnych stanach zachowania, delikatna patyna
Literatura: Herinek 802, 803, 804

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 114

1)  42 zł