Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 21:58:20
157789
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, Sztandar - 100. lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 246

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  460 zł
7)  450 zł
8)  440 zł
9)  400 zł
10)  370 zł