Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 21:51:40
205706
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu, odmiana ze znakiem menniczym pod prawą łapą Orła
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 120a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 108

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  36 zł