Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1845 MW

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 21:51:00
157752
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1845 MW, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna na awersie, rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 1259 (R), Plage 392, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 344

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  180 zł