wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - European Crowns 1700-1800, Galesburg 1971, najlepsze o..

Rozpoczęcie: 23-04-2018 18:00
Zakończenie: 03-05-2018 20:32:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 20:32:00
158065
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - European Crowns 1700-1800, Galesburg 1971, najlepsze opracowanie europejskich monet talarowych (z wyłączeniem niemieckich opracowanych w osobnym tomie) z bardzo licznymi fotografiami, również polskich XVIII-wiecznych talarów
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 334 str., format A5, twarda oprawa w imitację skóry, bardzo dobrze zachowane

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 317