wydawnictwa polskie, Kopicki Edmunt - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związ..

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 20:30:20
157960
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmunt - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych, 4 woluminy - część 1 teksty i tablice, część 2 teksty i tablice
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa lakierowana, stan zachowania dobry

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 544

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  520 zł
4)  330 zł