Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 16-04-2018 18:00
Zakończenie: 26-04-2018 20:30 ÷ 22:36
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 32 szylingi, 1797 OHK
Niemcy, 32 szylingi, 1797 OHK
154197
II

230 zł

szac. 250 zł

194 wyświetleń

2 zakończona
Szwajcaria, 5 franków, 1974
Szwajcaria, 5 franków, 1974
156861
Konstytucja
I

26 zł

szac. 30 zł

332 wyświetleń

2 zakończona
Włochy, zestaw 5 monet
Włochy, zestaw 5 monet
157605
w skład zestawu wchodzi: otto tornesi 1817, cinque tornes...
III+/III-

185 zł

szac. 250 zł

302 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Władysław Sikorski, 1922
Polska, Władysław Sikorski, 1922
157114
medal wykonany w zakładzie Jana Knedlera, Aw: Popiersie w...
III+

310 zł

szac. 400 zł

203 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
157115
autorstwa J. Wysockiego; Aw: Popiersie w prawo i napis w ...
II-

145 zł

szac. 150 zł

315 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal 10 Rocznica Odzyskania Niepodległości, 1928
Polska, medal 10 Rocznica Odzyskania Niepodległości, 1928
157497
jednostronny medal z uszkiem, niesygnowany, Orzeł i napis...
III

160 zł

szac. 250 zł

725 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 15 Jubileusz O.K.S.Z, 1906-1921
Polska, 15 Jubileusz O.K.S.Z, 1906-1921
157498
na stronie odwrotnej sygnatura wytwórcy KARNET KYSELY PRAHA
II/II-

800 zł

szac. 200 zł

372 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Medal za Wojnę 1918-1921 i Medal Polska Swemu Obrońcy -dwie odmiany jasny i ciemny brąz
Polska, Medal za Wojnę 1918-1921 i Medal Polska Swemu Obrońcy -dwie odmiany jasny i ciemny brąz
157106
III/I-

160 zł

szac. 250 zł

3356 wyświetleń

2 zakończona
Polska, II Brygada Legionów Polskich 1916
Polska, II Brygada Legionów Polskich 1916
157096
owalna odznaka wydana dla Komendy II Brygady przez Centra...
III

130 zł

szac. 200 zł

559 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 1. Krzyż Armii Krajowej, 2. Warszawski Krzyż Powstańczy
Polska, 1. Krzyż Armii Krajowej, 2. Warszawski Krzyż Powstańczy
157496
I-/II+

95 zł

szac. 150 zł

1261 wyświetleń

2 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.