Rosja, Żeton z okazji wizyty francuskiej eskadry w Kronsztadzie, 1891

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:33:20
157122
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, Żeton z okazji wizyty francuskiej eskadry w Kronsztadzie, 1891, Aw: Okręt wojenny i napis VIVE LA RUSSIE VIVE LA FRANCE, Rw: Napis na wieńcu ВЪ ПАМЯТ ПОСЪЩ ФРАНЦ ЕСК, w wieńcu CПБ 1891, na uszku monogram wytwórcy EЧ i próba srebra 84
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 36 x 27 mm, uszkodzona emalia

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 374

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  185 zł
4)  180 zł