Polska, Złoty i Brązowy Krzyż Zasługi

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:26:20
157100
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Złoty i Brązowy Krzyż Zasługi, wytwórca Wiktor Gontarczyk
Stan zachowania: I-/II,
Dodatkowe informacje: brąz złocony i jasny brąz, wstążki, razem 2 sztuki
Literatura: Krotke Mw.Z.4 i Mw.Br.3

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 674

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  170 zł
4)  150 zł
5)  90 zł