Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski V klasa

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:25:00
157101
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski V klasa, wcześniejszy wariant (grubszy)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony i emaliowany 42 x 42 mm, uszkodzona lekko emali i końcówki ramion krzyża
Literatura: Oberlaitner 1983 cz. III ss 33-41

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1077

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  160 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  75 zł
7)  60 zł