Polska, legitymacja odznaki pamiątkowej frontu litewsko-białoruskiego, 1919-1920

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:24:20
204702
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, legitymacja odznaki pamiątkowej frontu litewsko-białoruskiego, 1919-1920, numeracja 2905, wystawiona dla Stanisławy Nawroty 17.12.1920
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: liczne naderwania i małe ubytki papieru na marginesach
Literatura: Stela 14.1.12 (str. 151)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1215

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  75 zł