Polska, znaczki pamiątkowe z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:23:20
157093
Opis: Polska, znaczki pamiątkowe z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego, 1. znaczek niesygnowany na szpilkę, 2. znaczek niesygnowany mocowany na nakrętkę P.O.W. 1914-1921, znaczek na szpilkę z sygnaturą wytwórcy GELORYT BIAŁA, wydany z okazji śmierci marszałka Piłsudskiego, 4. znaczek na szpilkę -Zjazd Związku Rezerwistów w Zułowie 1937r. Strzałkowski 826
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 1. plastik 22 mm, 2. biały metal 21 mm, 3. plastik 24 mm, 4. biały metal 26 mm, razem 4 sztuki

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 311

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  180 zł