Polska, medal 10 Rocznica Odzyskania Niepodległości, 1928

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:21:40
157497
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal 10 Rocznica Odzyskania Niepodległości, 1928, jednostronny medal z uszkiem, niesygnowany, Orzeł i napis na dole 1918 11/XI 1928, z lewej strony tarczy głowa Józefa Piłsudskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 30 mm
Literatura: Strzałkowski 602 (RR)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 690

1)  160 zł
2)  155 zł