Francja, 5 franków, 1875 A

Francja, 5 franków, 1875 A

Francja, 5 franków, 1875 A

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:10:40
205697
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1875 A, Paryż, autorstwa Dupre'go
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Gadoury 745a

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 160

1)  50 zł
2)  48 zł