Belgia, 2 centimes, 1876

Belgia, 2 centimes, 1876

Belgia, 2 centimes, 1876

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:08:40
156819
Opis: Belgia - Leopold II 1865-1909, 2 centimes, 1876, sygnowane na awersie BRAEMT F.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, piękne
Literatura: KM 35.1

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 267

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  22 zł