Austria, 25 szylingów, 1966

Austria, 25 szylingów, 1966

Austria, 25 szylingów, 1966

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:04:40
156811
Opis: Austria - II Republika od 1945, 25 szylingów, 1966, Wiedeń, 130. rocznica śmierci Ferdynanda Raimund'a
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, patyna, piękne, wybite stemplem lustrzanym
Literatura: KM 2899, Herinek 22

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 209

1)  20 zł
2)  18 zł