Austria, 2 korony, 1913

Austria, 2 korony, 1913

Austria, 2 korony, 1913

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:59:20
156797
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 2 korony, 1913, Wiedeń
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Herinek 781

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 283

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  20 zł