Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:46:00
205745
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1934, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna, awers lekko wytarty, rzadkie
Literatura: Parchimowicz 103f

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 256

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  185 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł