Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:44:20
205731
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: na awersie złotawa patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 165

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  90 zł
7)  80 zł