Polska, szóstak, 1656

Polska, szóstak, 1656

Polska, szóstak, 1656

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:22:00
157717
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1656, Kraków, pod popiersiem litery I.T., z obwódką na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, moneta wybita w czasie okupacji szwedzkiej
Literatura: Kop. 1612 (R1)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 332

1)  210 zł
2)  200 zł