Cesarstwo Rzymskie, follis, 302-303

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:01:20
157583
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz 286-310, follis, 302-303, Rzym, Aw: popiersie władcy w wieńcu laurowym na głowie, w prawo, IMP C MAXIMIANVS P F AVG, Rw: Moneta stojąca w lewo, w prawej ręce trzyma wagę, w lewej róg obfitości, z prawej strony gwiazda, w odcinku RS, SAC MON VRB AVGG ET CAESS NN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.02 g, 30 mm, ciemna patyna
Literatura: RIC 105b

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 225

1)  75 zł