pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 09-04-2018 18:00
Zakończenie: 19-04-2018 20:30 ÷ 22:57
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, denar, X-XI w.
Niemcy, denar, X-XI w.
205527

120 zł

szac. 200 zł

162 wyświetleń

1 zakończona
Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w
157514
Orzeł w lewo

120 zł

szac. 200 zł

411 wyświetleń

1 zakończona
Polska, dwudenar, 1567
Polska, dwudenar, 1567
157517
II/II-

46 zł

szac. 75 zł

155 wyświetleń

1 zakończona
Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
157468
herb Lewart w tarczy

60 zł

szac. 100 zł

203 wyświetleń

1 zakończona
Polska, denar, 1603
Polska, denar, 1603
205532
głowa Orła w prawo, skrócona data 0-3

180 zł

szac. 300 zł

260 wyświetleń

1 zakończona
Polska, złotówka, 1767 FS
Polska, złotówka, 1767 FS
154777
data wąsko rozstawiona

120 zł

szac. 200 zł

165 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, 1/16 talara (podwójny szeląg), 1605
205540

240 zł

szac. 400 zł

395 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, 1/24 talara (grosz), 1598
205539

240 zł

szac. 400 zł

214 wyświetleń

1 zakończona
Francja, ośmiokątny żeton dla notariuszy, bez daty, sygnowany Palais Royal 53, Aw: ..
157028

60 zł

szac. 100 zł

459 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal wybity z okazji XV rocznicy odzyskania dostępu do morza 1935
156915

48 zł

szac. 80 zł

218 wyświetleń

1 zakończona