Austria, medal - Powszechna Wystawa w Wiedniu

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:55:20
157087
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal - Powszechna Wystawa w Wiedniu, Sygnowany medal autorstwa J. Tautenhayna i K. Schwenzera wybity z okazji Wystawy Powszechnej w Wiedniu w roku 1873, Aw: popiersie cesarza w prawo, FRANZ JOSEPH I KAISER VON OESTERREICH KOENIG VON BOEHMEN ETC APOST KOENIG VON UNGARN, scena przedstawiająca handel, WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN, w odcinku DEM VERDIENSTE
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 70 mm, 152.75 g
Literatura: Wurzb. 2494

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 305

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  195 zł