Polska, XV-lecia odzyskania dostępu do morza, 1935

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:54:00
157035
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, XV-lecia odzyskania dostępu do morza, 1935, niesygnowany medalik autorstwa T. Breyer'a, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI",poniżej punca, Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONIALNA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 18 mm
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 507

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  30 zł