Polska, XV-lecia odzyskania dostępu do morza, 1935

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:53:20
157034
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, XV-lecia odzyskania dostępu do morza, 1935, niesygnowany medal autorstwa T. Breyer'a, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONIALNA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro "750" złocone, 33 mm, 15.39 g
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł