Polska, Tadeusz Kościuszko - setna rocznica śmierci

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:52:40
157030
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Tadeusz Kościuszko - setna rocznica śmierci, medal sygnowany (F.J), Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w czapce krakowskiej w prawo, TADEUSZ 1746 1817 KOŚCIUSZKO, Rw: scena przedstawiająca fragment bitwy pod Racławicami, na pierwszym planie Kościuszko na koniu w prawo, orzeł trzymający wstęgę z napisem BOŻE ZBAW POLSKĘ 1795, w otoku: OBCHÓD JUBILEUSZU KOŚCIUSZKI SOLURA 1917 RAPPERSWIL, na dole: RACŁAWICE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 30 mm
Literatura: Strzałkowski 414

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 466

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  60 zł