Polska, Śmierć Henryka Sienkiewicza, 1916

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:52:20
157029
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Śmierć Henryka Sienkiewicza, 1916, medal w kształcie plakiety, na stronie głównej popiersie pisarza w lewo, HENRYK SIENKIEWICZ, poniżej PISARZ OBYW JAŁMUŻN CZŁ HON CHRZEŚĆ TOW DOBROCZYN W SOSNOWCU, na dole w ramce 8-X LXX 1916, na stronie odwrotnej punca SREBRO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 35 x 21 mm, 5.72 g, medalik z uszkiem i zawieszką
Literatura: Strzałkowski 375 ale srebro a nie biały metal, jak podaje Strzałkowski

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 438

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł