Polska, medal - rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:52:00
157085
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal - rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910, medal autorstwa Karola Czaplickiego wybity z okazji 500. rocznicy pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem; Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi, wokoło KROL JAGIEŁŁO / W. K. WITOLD / 1410-1910; Rw: Fragment sceny bitwy wzorowany na obrazie Jana Matejki, wokoło W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, 40.70 g
Literatura: Strzałkowski 154

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1440

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  380 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  155 zł
9)  100 zł
10)  90 zł