Polska, Wystawa Krajowa w Krakowie, 1887

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:51:00
157032
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Wystawa Krajowa w Krakowie, 1887, medal pamiątkowy sygnowany na rewersie : NAKŁ M KURNATOWSKI, Aw: wieniec z roślin, w wieńcu narzędzia rolnicze, lokomobila oraz koń, WYSTAWA KRAJOWA ROLNICZA PRZEMYSŁOWA ETNOGRAFICZNA ORAZ SZTUKI POLSKIEJ 1887, Rw: fragment panoramy Krakowa, powyżej herby Polski, Rusi oraz Litwy, KRAKÓW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 37 mm, 19.15 g, medal z uszkiem
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 331

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 594

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł