Francja, ośmiokątny żeton dla notariuszy, bez daty, sygnowany Palais Royal 53, Aw: ..

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:50:20
157028
Opis: Francja - XIX wiek, ośmiokątny żeton dla notariuszy, bez daty, sygnowany Palais Royal 53, Aw: Justitia z wagą i napis LEX EST QUODCUMQUE NOTAMUS, Rw: Napis w wieńcu NOTARIES DE L'ARROND DE JOIGNY ( YONNE )
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31 x 31, 13.40 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 52

1)  60 zł