Wielka Brytania, korona, 1889

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Wielka Brytania, korona, 1889

Wielka Brytania, korona, 1889

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:48:40
157135
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, korona, 1889, Londyn, emisja z okazji 50-lecia panowania
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.30 g, patyna
Literatura: S. 3921, Davenport 107

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 366

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  150 zł
12)  140 zł
13)  130 zł
14)  125 zł
15)  120 zł