Polska, medal BRACIOM RUSINOM

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal BRACIOM RUSINOM

Polska, medal BRACIOM RUSINOM

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:50:40
157083
Opis: Polska - XIX wiek, medal BRACIOM RUSINOM, sygnowany medal autorstwa Ernesta Paulina Tasseta z 1874 r. wybity dla upamiętnienia Rusinów zamordowanych przez carat; Aw: Tarcza herbowa polsko-litewsko-wołyńska ułożona na mogile z krzyżem i koroną cierniową, napis wokoło; Rw: Otwarta księga z napisem MARTYROLOGIA POLSKA / WŁOŚCIANIE i nazwiskami kilkunastu osób, wokoło WOJEWÓDZTWA PODLASKIE I LUBELSKIE / POLUBICZE - DRELÓW - PRATULIN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 64 mm, 100.79 g, ładnie zachowany
Literatura: H-Cz. 6101

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 216

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  560 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  310 zł
9)  185 zł