Rosja, 5 kopiejek, 1853 СПБ НI

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 22:37:40
157005
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1853 СПБ НI, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna złotawa patyna, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania, niewielkie uszkodzenie obrzeża
Literatura: Bitkin 412

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 463

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  48 zł