Rosja, 25 kopiejek, 1831

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, 25 kopiejek, 1831

Rosja, 25 kopiejek, 1831

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 22:37:20
156610
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek, 1831, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu rewersu
Literatura: Bitkin 131, Adrianov 1831

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 400

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  175 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł